Absolwenci

Wybierz rocznik a nastepnie kierunek.

 

rok 1998

technik ekonomista – ekonomika i organizacja przedsiębiorstwa

  1. Adamiak Agata
  2. Bobryk Marcin
  3. Chromińska Monika
  4. Domańska Magdalena
  5. Gębska Karolina
  6. Głuchowska Iwona
  7. Gryglicka Monika
  8. Grzeszczyk Jacek
  9. Jakóbczyk Agnieszka
  10. Kaniewski Mariusz
  11. Kaska Sylwia
  12. Kazimierczak Edyta
  13. Kuprasiewicz Katarzyna
  14. Lubańska Jowita
  15. Łodyga Anna
  16. Miler Eryk
  17. Niedziółka Anna
  18. Skolimowska Marta
  19. Szcześniak Mariusz
  20. Szewczuk Agnieszka
  21. Szkopek Mariusz
  22. Tomczyk Beata
  23. Waszkiewicz Katarzyna
  24. Waszczak Teresa
  25. Wyrębek Agnieszka
  26. Zaniewicz Karol
  27. Zasuwik Dorota
  28. Żurawska Urszula

rok 1999

technik ekonomista – ekonomika i organizacja przedsiębiorstwa

  1. Borkowski Leszek
  2. Chilczuk Edyta
  3. Głogowski Sebastian
  4. Jastrzębski Mariusz
  5. Krych Wioletta
  6. Ławecki Piotr
  7. Łuka Renata
  8. Osińska Iwona
  9. Paciura Piotr
  10. Pawlik Arkadiusz
  11. Pluta Aneta /Gąsior/
  12. Rybaczewski Karol
  13. Ryszkowski Artur
  14. Rytel Sylwester
  15. Szurek Robert
  16. Świniarska Hanna
  17. Troć Dariusz
  18. Wymiatał Jolanta

rok 2000

technik ekonomista – ekonomika i organizacja przedsiębiorstwa

  1. Dmowska Dorota
  2. Dudek Bogumiła
  3. Dudek Mirosław
  4. Kamut Małgorzata
  5. Kobyliński Dariusz
  6. Kurowska Małgorzata
  7. Makać Renata
  8. Młynarczyk Małgorzata
  9. Narkintowicz Beata
  10. Sadowska Joanna
  11. Sulej Justyna
  12. Wysokiński Marcin
  13. Zdanowski Paweł

rok 2001

technik ekonomista – ekonomika i organizacja przedsiębiorstwa

  1. Ciulak Aneta
  2. Czarnocka Agnieszka
  3. Gałązka Sylwia
  4. Jastrzębska Małgorzata
  5. Jufimiuk Dorota
  6. Klejc Grzegorz
  7. Kruś Małgorzata
  8. Leśniak Beata
  9. Łagodzińska Renata
  10. Maciak Paweł
  11. Marcinuk Hanna
  12. Noszczak Monika
  13. Pazio Agnieszka
  14. Piekart Joanna
  15. Pułkowska Marzena
  16. Rosłan Katarzyna
  17. Skoczylas Aneta
  18. Szewczuk Sylwia
  19. Wielogórska Kinga

rok 2002

technik ekonomista – ekonomika i organizacja przedsiębiorstwa

  1. Cabaj Bożena
  2. Cabaj Urszula
  3. Chomać Sylwia
  4. Fałata Paulina
  5. Jakubowska Katarzyna
  6. Jaworowska Anna
  7. Koszuk Agnieszka
  8. Malinowska Aneta
  9. Mlonkowska Iwona
  10. Oponowicz Krzysztof
  11. Redes Monika
  12. Szmidt Maciej

rok 2003

technik informatyk

  1. Aleksandrowicz Agnieszka
  2. Barszcz Lidia
  3. Bugdał Katarzyna
  4. Domański Wojciech
  5. Filipowicz Karol
  6. Głuchowski Piotr
  7. Jagodziński Andrzej
  8. Kicka Agnieszka
  9. Paudyna Adam
  10. Piekart Krzysztof
  11. Policiński Karol
  12. Romańska Małgorzata
  13. Skowroński Wojciech
  14. Wachowicz Piotr
  15. Zając Agnieszka

rok 2004

technik administracji

  1. Fałdowska Marta
  2. Juszczuk Bożena
  3. Kowalczyk Małgorzata
  4. Pietrasik Katarzyna
  5. Śledź Anna
  6. Świniarska Beata

technik informatyk

  1. Bednarczyk Artur
  2. Chromiński Zbigniew
  3. Gasiuk Krzysztof
  4. Grzebieliszewski Piotr
  5. Jędrzejkowski Grzegorz
  6. Jędrzejkowski Paweł
  7. Koszybski Michał
  8. Kurasz Anna
  9. Myszkowski Robert
  10. Olszewski Sebastian
  11. Ostojski Piotr
  12. Romanowski Jacek
  13. Rutkowski Jacek
  14. Sałata Marek
  15. Składanowski Karol
  16. Skwierczyński Marek
  17. Stępień Przemysław
  18. Witkowski Artur
  19. Woźniak Sylwester
  20. Wójtowicz Łukasz
  21. Wronkowski Marek
  22. Wysocka Aneta
  23. Zdunek Michał

rok 2005

technik administracji

  1. Andrzejczuk Marlena
  2. Bartosiak Magdalena
  3. Falkowska Dorota
  4. Grzebisz Bartłomiej
  5. Hornowski Krzysztof
  6. Karmasz Jolanta
  7. Kurowska Barbara
  8. Mazur Renata
  9. Mikiciuk Artur
  10. Niepogoda Marzena
  11. Oleksiuk Joanna
  12. Raczyńska Arletta
  13. Romanowska Agnieszka
  14. Seroczyńska Bożena
  15. Sosnowska Marzena
  16. Suchożebrska Mariola
  17. Szoplik Tadeusz
  18. Woźnica Joanna

technik informatyk

  1. Andrzejewski Krzysztof
  2. Buga Artur
  3. Klukowski Daniel
  4. Kowalik Emilia
  5. Matłacz Łukasz
  6. Michaluk Agata
  7. Radzikowski Robert
  8. Sakowski Paweł
  9. Serowiec Marcin
  10. Woch Paweł
  11. Zielonka Adam

rok 2006

technik administracji

  1. Andrzejewski Mariusz
  2. Barbachowska Sylwia
  3. Celińska Mysław Halina
  4. Cibor Sebastian
  5. Cieślik Katarzyna
  6. Domańska Renata
  7. Grabarczyk Ilona
  8. Grabarczyk Mariola
  9. Grzeszykowska Ewa
  10. Kosil Zofia
  11. Kot Przemysław
  12. Krasuska Wereda Edyta
  13. Litwiniak Piotr
  14. Łukasiuk Karol
  15. Paudyna Łukasz
  16. Pietrzak Dorota
  17. Pietrzak Tomasz
  18. Seredzińska Maria

technik informatyk

  1. Gajowniczek Robert
  2. Jagła Łukasz
  3. Kozłowski Jarosław
  4. Kruczyński Artur
  5. Kuć Piotr
  6. Mielecki Rafał
  7. Mojzych Patrycja
  8. Kalenik Karol
  9. Lewicki Kamil
  10. Osipiak Mariusz
  11. Próchnicki Rafał
  12. Radzikowski Karol
  13. Wasilewski Mariusz

rok 2007

technik administracji

  1. Brodacki Leszek
  2. Ciołek Marta
  3. Korycińska Dorota
  4. Krashennikova Olena
  5. Kryvolapov Vitalij
  6. Wójcik Paweł
  7. Turniak Anna
  8. Tymon Kamil
  9. Andrzejewska Monika
  10. Andrzejuk Iwona
  11. Izdebska Olga
  12. Korzeniak Urszula
  13. Król Beata
  14. Lisiecka Paulina
  15. Michalak Ewa
  16. Niewiarowska Ewa
  17. Pazniak Alena
  18. Pazniak Juri
  19. Podniesińska Iwona
  20. Prokurat Anna
  21. Skibniewski Dariusz
  22. Standziak Sylwia
  23. Stańczuk Jolanta
  24. Strzalińska Małgorzata
  25. Szalwa Aneta
  26. Szymanowicz Anna
  27. Wróbel Grzegorz
  28. Wróbel Marlena
  29. Zielińska Magdalena
  30. Zawadzki Bogdan

technik informatyk

  1. Budzyński Konrad
  2. Dmowski Mariusz
  3. Głuchowski Grzegorz
  4. Kalinowski Lech
  5. Rosa Krzysztof
  6. Słoński Piotr
  7. Soćko Łukasz
  8. Zalewski Łukasz
  9. Zdoliński Sławomir
  10. Żebrowski Rafał
  11. Zemełka Rafał

technik rolnik

  1. Bąk Maciej
  2. Domański Paweł
  3. Głódź Daniel
  4. Golbiak Marek
  5. Jastrzębski Krystian
  6. Konopka Kamil
  7. Kosa Bogumił
  8. Krupiński Tobiasz
  9. Paczuski Grzegorz
  10. Paczuski Mirosław
  11. Posiadała Grzegorz
  12. Skorupka Rafał
  13. Szklarz Agata
  14. Szymanowicz Tomasz
  15. Tararuj Tomasz
  16. Wiszniewska Agnieszka

rok 2008

technik administracji

  1. Celińska Ewa
  2. Czarnocka Ewelina
  3. Falkowska Monika
  4. Gajer Hubert
  5. Gęsina Marcin
  6. Gołoś Agata
  7. Jakubik Agnieszka
  8. Kalenik Karol
  9. Krasuska Anna
  10. Makarska Wioletta
  11. Pałdyna Beata
  12. Pilich Turkiewicz Dorota
  13. Piwko Katarzyna
  14. Piwko Małgorzata
  15. Rytel Edyta
  16. Więch Sylwia
  17. Wysokińska Sylwia
  18. Zdunek Marlena
  19. Żabicka Ewa

technik informatyk

  1. Błaszczak Łukasz
  2. Borkowski Bartłomiej
  3. Cholewiński Piotr
  4. Gromulski Paweł
  5. Sterniczuk Michał
  6. Wasiluk Daniel
  7. Witosławski Paweł
  8. Zaręba Michał
  9. Zawadzki Marcin

technik rolnik (czerwiec)

  1. Barszczak Ernest
  2. Brodacki Leszek
  3. Brodzik Marcin
  4. Darda Jarosław
  5. Filipiuk Jarosław
  6. Gmur Dawid
  7. Goźliński Łukasz
  8. Jasiński Paweł
  9. Kowal Marcin
  10. Kulik Paweł
  11. Kurach Piotr
  12. Ładziak Grzegorz
  13. Ołtuszyk Marcin
  14. Piotrowski Tomasz
  15. Raczyński Wojciech
  16. Ratyński Andrzej
  17. Rytel Piotr
  18. Sakowski Tomasz
  19. Smorczewska Agnieszka
  20. Smorczewska Justyna
  21. Steć Michał
  22. Suracki Mateusz
  23. Szcześniak Krzysztof
  24. Szyndler Łukasz
  25. Toczyska Monika
  26. Wiechowski Robert
  27. Zalewski Karol

technik rolnik (styczeń)

  1. Adamczewski Rafał
  2. Bernaciak Marcin
  3. Bok Jacek
  4. Borkowska Dorota
  5. Filipczuk Izabela
  6. Koczkodaj Radosław
  7. Kołomyjski Jarosław
  8. Mamcarz Marek
  9. Milewski Radosław
  10. Mucha Filip
  11. Mucha Tomasz
  12. Osipiak Grzegorz
  13. Pytel Andrzej
  14. Sikorski Tomasz
  15. Szewczuk Barbara
  16. Warpas Tomasz
  17. Zduniak Jacek

rok 2009

technik administracji

  1. Forst Marta
  2. Jakubiak Bożena
  3. Kacpruk Paulina
  4. Krasuska Katarzyna
  5. Pluta Marzena
  6. Skólimowska Magdalena
  7. Wereda Sylwia
  8. Wereda Tomasz

technik budownictwa

  1. Pieniak Jarosław
  2. Sysik Sebastian
  3. Wakuluk Adam
  4. Gozdek Mariusz
  5. Skibniewski Dariusz
  6. Kowalski Bogdan

technik informatyk (czerwiec)

  1. Apanowicz Michał
  2. Kiryło Leszek
  3. Łopaciuk Marek
  4. Skwarek Bartosz
  5. Skwarek Marcin

technik informatyk (styczeń)

  1. Garbus Damian
  2. Chromiński Mariusz
  3. Policiński Mirosław
  4. Sawicki Kamil
  5. Wronowski Andrzej
  6. Zadrożny Radosław
  7. Zdanowski Andrzej

technik rolnik

  1. Benedykciuk Tomasz
  2. Buczyński Andrzej
  3. Chromiński Przemysław
  4. Czarnocki Krzysztof
  5. Czarnocki Marcin
  6. Czerski Jacek
  7. Czub Grzegorz
  8. Geranin Robert
  9. Horbowiec Kicia Katarzyna
  10. Kaczkiewicz Przemysław
  11. Kalinowski Mateusz
  12. Kamiński Emil
  13. Kąca Maciej
  14. Kłosowska Agnieszka
  15. Kosieradzki Andrzej
  16. Krasuski Michał
  17. Krypa Grzegorz
  18. Kupiński Radosław
  19. Lipiński Mirosław
  20. Miazga Dariusz
  21. Mieteń Andrzej
  22. Okniński Paweł
  23. Okseniuk Krzysztof
  24. Olszewski Michał
  25. Osiński Wiesław
  26. Paczuski Rafał
  27. Pawłowski Wiesław
  28. Pietrasik Agnieszka
  29. Pietrzyk Katarzyna
  30. Pietrzykowski Krzysztof
  31. Poliański Łukasz
  32. Pytlak Mariusz
  33. Radzikowski Robert
  34. Sobiczewski Jarosław
  35. Sobiczewski Mateusz
  36. Sterniczuk Paweł
  37. Stolarczuk Beata
  38. Szpura Michał
  39. Szymaniuk Wojciech
  40. Ślusarczyk Piotr
  41. Tomasiuk Mariusz
  42. Tymoszuk Grzegorz
  43. Tymoszuk Marta
  44. Wolawińska Więsak Katarzyna
  45. Wróbel Magdalena
  46. Zając Renata

rok 2010

technik budownictwa

  1. Jedliński Łukasz
  2. Krasnodębski Krzysztof
  3. Ratyński Ignacy
  4. Włodek Marcin
  5. Zygmunt Artur
  6. Mlonek Marcin

technik rolnik (styczeń)

  1. Abramowski Andrzej
  2. Borkowski Jarosław
  3. Chmielewski Mariusz
  4. Danilczuk Krzysztof
  5. Dziuba Monika
  6. Godlewski Konrad
  7. Hornowski Krzysztof
  8. Izdebska Agnieszka
  9. Kabaciński Rafał
  10. Klepacki Marcin
  11. Kowalczyk Daniel
  12. Kozak Radosław
  13. Księżopolski Paweł
  14. Kuśmierczyk Andrzej
  15. Matusik Grzegorz
  16. Mazurczak Magdalena
  17. Paczóski Łukasz
  18. Putkowski Józef
  19. Radziszewski Karol
  20. Sarna Roman
  21. Szczepek Grzegorz
  22. Zasuwik Krzysztof
  23. Ziątkowska Justyna
  24. Żelazowski Paweł

Ważne informacje

Dane teleadresowe

Sokołowska 37
08-110 Siedlce
czynne pn-nd 8:00 - 16:00 

w okresie wakacyjnym
sekretariat TWP (2 piętro)
czynne pn-pt 8.00-16.00


biuro@twp.siedlce.pl


tel.: 25 644 76 90, 25 640 70 29
fax: 25 644 04 94

Napisz do nas

Email:
Temat:
Wiadomość:
Ie to jest 2+2*2

reklama-da-alessandro

Partnerzy

swpw plock basic logoeseco-logo

 


Copyright © 2014. All Rights Reserved.